- Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Aanbiedingen, tips en advies direct in je mailbox!
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
Referentie: DP-18-CG8008
In de meest exclusieve en gewilde wijk van Valencia, naast de Mercado de Colón, Gran Vía Marques de Turia, Cirilo Amorós en Jorge Juan, waar zich de meest prestigieuze en luxe winkels bevinden. Hier vinden we dit prachtige en statige gebouw, dat deel uitmaakt van de geschiedenis van Valencia in het begin van de twintigste eeuw, volledig gerenoveerd, met lift en conciërgeservice.
Het majestueuze pand heeft 180 m² bebouwd en is in originele staat, ideaal voor een renovatie- of rehabilitatieproject dat wij van Dream Properties vrijblijvend aanbieden. Deze woning heeft momenteel drie kamers die uitkijken op calle Jorge Juan met een prachtig uitzicht en mooie ramen die de groene toppen van de sinaasappelbomen toelaten om een zeer aangenaam tuineffect te creëren. Het appartement heeft ook nog een andere buitenkamer die de hoofdslaapkamer met badkamer herbergt. Het hele appartement heeft plafonds van meer dan drie meter hoog en origineel lijstwerk dat de woning een unieke persoonlijkheid geeft. Het andere deel van het appartement, biedt nog twee slaapkamers, een badkamer en een grote keuken met bijkeuken.
Als je van plan bent een appartement te kopen om te renoveren in Pla del Remei, ruim en met al het karakter en uniciteit van een van de meest gevraagde gebieden van Valencia, Makelaar Valencia presenteert deze spectaculaire eigenschap.
De locatie op de kaart is alleen bedoeld ter indicatie en geeft geen exacte locatie aan. Op de kaart zie je de dichtstbijzijnde plaats waar de woning zich bevindt. Voor meer informatie kun je contact opnemen via het contactformulier.
Zie onze voorwaarden, cookies & privacy beleid hoe we met jouw gegevens omgaan.
© Makelaar Valencia | Onderdeel van Dream Properties Group
Log in om jouw favorieten en opgeslagen zoekopdrachten te bekijken.
Vul je gebruikersnaam of e-mailadres in. Je ontvangt een link via je mail om een nieuw wachtwoord aan te maken.